Skontaktuj się z nami:

Biuro tel. 71 398 79 74

Mariusz Pycyk tel. 691 507 679

Joanna Fatyga tel. 887 712 374

email: cukiernia@cukierniapycyk.pl

CIASTO DLA GOŚCI

Chcesz podziękować gościom za przybycie na wesele lub imprezę? Nic prostszego! Chętnie zapakujemy ciasta do pudełek, a Ty będziesz mieć gwarancję jakości i świeżości. Oferujemy pakowanie ciast do naszych pudełek plastikowych w cenie 1 zł/opakowanie. Dysponujemy opakowaniami na około 0,5 kg lub 1 kg ciasta. Jeśli chcesz dostarczyć własne opakowania to nie ma problemu. Pakowanie ciast w pudełka dostarczone do nas kosztuje 2 zł/opakowanie.

CIASTA NA WESELA I IMPREZY

Planujesz wesele lub imprezę okolicznościową? Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie i Twoich najbliższych wyśmienite ciasta i inne słodkości. Jeśli nie masz czasu lub sala wymaga ciast porcjowanych to nie ma problemu. Oferujemy usługę porcjowania ciast w cenie 1 zł/kg. Tylko nie zapomnij nam o tym powiedzieć ;)

BOGATA OFERTA

Wiemy jak różnorodne są gusta naszych klientów, dlatego posiadamy szeroki asortyment różnorodnych ciast tradycyjnych i deserowych, a także ciastek i ciasteczek na wagę.

Każdy łasuch z pewnością znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych.

Lubisz znane smaki? Sernik krakowski czy ciasto węgierskie to nasze klasyki, które pieczmy od początku istnienia cukierni.

Jesteś uzależniony od czekolady? Chrupiąca czekolada to prawdziwe czekoladowe szaleństwo!

Nie możesz się zdecydować czy wolisz owoce czy ciasto czekoladowe? Nie ma problemu, owocowy czar zaspokoi obie potrzeby.

Lubisz nietypowe połączenia? Ciasto makowo-porzeczkowe to propozycja idealna dla Ciebie. 

Wybredne dzieciaki? Jeszcze żadne dziecko nie odmówiło naszej babeczce lub muffince :)

Niespodziewani goście? Też możesz ich zaskoczyć! Sernik wrocławski, ciasto bananowe i marysieńka, to zestaw, który na pewno zachwyci Twoich przyjaciół i rodzinę. Możliwe, że będą wpadać częściej z wizytą. 

DOŚWIADCZENIE

Pieczenie ciast tradycyjnych i deserowych to nasza specjalność. Od ponad 20 lat z pasją przygotowujemy ciasta tradycyjne i deserowe. Tworzymy na bazie sprawdzonych receptur oraz opracowujemy własne przepisy. Nasze ciasta są znane w okolicy i goszczą na stołach klientów od dawna. Wielu z nich nie wyobraża sobie świąt, imprezy rodzinnej czy codziennej kawy bez kawałka słodkości z naszej cukierni. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lorem Ipsum 1

O NAS