Szanowni Klienci,

przedstawiamy poniżej bogatą i różnorodną ofertę ciast świątecznych. Znajdą w niej Państwo aż 40 różnych ciast przygotowywanych przez naszą cukiernię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były smaczne i upieczone z jak najlepszych składników. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie w niej coś dla siebie, a nasze wypieki zagoszczą na Państwa stołach. 

Ciasta są do nabycia w siedzibie naszej cukierni w Rzędziszowicach, w naszych sklepach firmowych na terenie Wrocławia oraz w wielu sklepach spożywczych w naszym regionie. Szczegółowe adresy wszystkich sklepów znajdą Państwo w zakładce Kontakt. Ponadto nasze dwa food trucki będą odwiedzać w poszczególne dni place targowe w Trzebnicy, Miliczu, Oleśnicy (plac targowy koło PKS'u) i Wrocławiu (koło Młyna przy CH Korona). 

Zamówienia prywatne - niestety nie możemy przyjmować zamówień prywatnych na ciasta, ponieważ nie mamy wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Zapewniamy, że wybór ciast będzie szeroki i uzupełniany na bieżąco. Przyjmujemy jedynie prywatne zamówienia na torty okolicznościowe. 

Ceny: wszystkie ciasta 25,50 zł/kg; torty od 42,00 zł/kg (ceny obowiązują tylko w siedzibie Cukierni i food truckach, w innych punktach sprzedaży mogą się różnić).  

Jednocześnie pragniemy życzyć Państwu wesołych świąt, dużo zdrowia oraz spokoju i radości w gronie najbliższych. 

Skontaktuj się z nami:

Biuro tel. 71 398 79 74

Mariusz Pycyk tel. 691 507 679

Joanna Fatyga tel. 887 712 374

email: cukiernia@cukierniapycyk.pl